Uniwersytet SWPS na Spotify

Uniwersytet SWPS jako pierwsza uczelnia na świecie rozpoczęła publikowanie wykładów w serwisie Spotify. Co prawda kilka innych uniwersytetów jest już obecnych w tym serwisie, jednak nie udostępniają one wykładów, a jedynie inne materiały audio np. muzykę do nauki.

Pojawienie się Uniwersytetu SWPS na Spotify to dla nas kolejny ważny krok w popularyzacji nauki. Od kilku lat z powodzeniem upowszechniamy wiedzę, nie tylko w ramach studiów, lecz także poprzez otwarte wykłady i warsztaty organizowane na naszej uczelni, oraz w sieci, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wierzymy, że dzięki obecności w tak popularnym miejscu, jakim jest Spotify, będziemy mogli dzielić się wiedzą z jeszcze większą liczbą osób zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym.

Kinga Nowacka, dyrektor Działu Marketingu Uniwersytetu SWPS

Pierwszych 10 wykładów popularnonaukowych dostępnych jest dla każdego, oczywiście bezpłatnie, na stronie SWPS na Spotify.

Category: edukacja