Category Archives: social media

Bezpieczeństwo nastolatków w internecie

Posted on by

Bardzo interesująca infografika dotycząca bezpieczeństwa nastolatków w Internecie oraz infografika dotycząca wykorzystania i popularności urządzeń mobilnych.

Obie grafiki rzucają bardzo ciekawe światło na tworzenie szkoleń, wybór technologii, dostarczanie rozwiązań, zarządzanie procesem edukacyjnym. Skoro „nieuchronnie” korzystamy w takim procencie z technologii mobilnej, to nie ma możliwości by nie wpłynęło to na sposób realizacji procesu nauczania/uczenia się. W takim razie w jakim kierunku zmierza mLearning (więcej w tym artykule)?

Social media – kreowanie marki

Posted on by

Każdy profesjonalista budując swoją markę osobistą powinien zawitać do sieci społecznościowych. Jakich? To już zależy od tego do kogo i z czym chcemy dotrzeć.

Kilka uwag na ten temat pojawiło się we wpisie Marka osobista = profesjonalista

Jeśli chcemy budować własny wizerunek w sposób profesjonalny, to i nasz profil musi taki być. Bardzo przydatny przewodnik dotyczący rozmiarów elementów graficznych jakie można zastosować w najpopularniejszych serwisach społecznościowych możecie znaleźć pod tym linkiem.

Marka osobista = profesjonalista

Posted on by

Zastanawialiście się nad tym jakie błędy popełniają „profesjonaliści” od e-learningu w procesie budowy profilu na LinkedIn? Na co warto zwrócić uwagę? Jeśli tak to zachęcam do przeczytania artykułu: 10 LinkedIn Profile Mistakes That eLearning Professionals Should Avoid.