Instytut Polityki Publicznej i Zarządzania (Public Policy and Management Institute – PPMI) w imieniu Komisji Europejskiej przeprowadza ankietę w obszarze edukacji cyfrowej i praktyk związanych z ochroną praw autorskich. Tym razem badanie przeznaczone jest dla uczniów i nauczycieli.

Ankieta jest w pełni przetłumaczona na język polski.

To badanie nie zawiera żadnej prawnej ani specjalistycznej terminologii i jest napisane w języku potocznym. Niemniej jednak, wszystkie terminy, które w naszym odczuciu mogą być niezrozumiałe są wyjaśnione drobnym drukiem pod pytaniami.

Zachęcam do rozpropagowania oraz uzupełnienia ankiety, która znajduje się pod linkiem: Badanie edukacji cyfrowej oraz praktyk związanych z ochroną praw autorskich dla uczniów i nauczycieli.

Category: edukacja